Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Naši junioři jsou dvojnásobní Mistři ČR družstev

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 18.11.2021 13:40

Veleúspěšné vystoupení všech našich párů na MČR družstev.

Přečíst více »


Manželé Lesákovi - Mistři ČR v 10T a LAT

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 2.11.2021 14:50

Manželé Lesákovi - Mistři ČR v 10T a LAT kategorie Senior III

Přečíst více »


Přihláška - TK Moravia, z. s.

Zveřejnil - 14.9.2021 6:57

Prosíme o vyplnění přihlášky do TK Moravia, z. s.

Přečíst více »


Harmonogram na nové pololetí

Zveřejnil - 24.8.2021 22:22

harmonogram na nové pololetí s aktuálním rozvrhem tréninků

Přečíst více »


28.11. Zimní Sparta CUP 2021 - Praha

Jun-I-C-STT – párů: 2
2. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

Jun-I-C-LAT – párů: 4
2. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

27.11. Danza LIFE! Cup 2021 - Brno

Děti-II-C-STT – párů: 4
4. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

Děti-II-C-LAT – párů: 2
1. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

Jun-I-D-STT – párů: 4
4. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-I-D-LAT – párů: 9
2. Bazala Vojtěch & Volková Natálie Nová třída: C

Jun-I-C-STT – párů: 9
2. Bazala Vojtěch & Volková Natálie
7. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

Jun-I-C-LAT – párů: 4
1. Weinberger Hugo & Ondrášiková Sofia.Mia

Jun-II-D-STT – párů: 5
5. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-C-STT – párů: 5
3. Bazala Vojtěch & Volková Natálie
4. Ulvr Štěpán & Palátová Renáta

Jun-II-B-STT – párů: 3
1. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Jun-II-B-LAT – párů: 6
2. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Dospělí-D-STT – párů: 8
7.-8. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie

Senioři-I-D-STT – párů: 3
2.-3. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
2.-3. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-D-LAT – párů: 2
1. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
2. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Děti-II-E-KOMBI – párů: 6
4. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-STT – párů: 6
2. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-LAT – párů: 8
1. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly
6. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-E-LAT – párů: 5
3. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly Nová třída: D

Dospělí-E-STT – párů: 8
6.-7. Chládek Vladimír & Kočí Marcela

Dospělí-E-LAT – párů: 10
3. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
10. Chládek Vladimír & Kočí Marcela

Senioři-I-E-STT – párů: 7
3. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
4. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
6. Ryzí Michal & Ryzí Marie
7. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Senioři-I-E-LAT – párů: 3
1. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
2. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
3. Ryzí Michal & Ryzí Marie

20.11. Vánoční cena 14.ročník - Jihlava

Jun-II-D-STT – párů: 3
2. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-C-STT – párů: 8
5. Ulvr Štěpán & Palátová Renáta

Jun-I-E-LAT – párů: 7
4. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-E-LAT – párů: 9
5. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Mládež-C-STT – párů: 6
2. Ulvr Štěpán & Palátová Renáta

14.11. CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA - MISTROVSTVÍ MORAVY – H

Jun-I-E-STT – párů: 4

3. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-C-STT – párů: 6

1. Bazala Vojtěch & Volková Natálie

Děti-II-E-KOMBI – párů: 3

3. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-C-STT – párů: 6

2. Bazala Vojtěch & Volková Natálie

Děti-II-D-STT – párů: 4

2. Weinberger Egon & Veselá Klára

Jun-I-E-LAT – párů: 5

2. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-D-LAT – párů: 9

2. Bazala Vojtěch & Volková Natálie

Jun-II-E-LAT – párů: 4

3. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-D-LAT – párů: 14

1. Bazala Vojtěch & Volková Natálie

14.11. Podzimní cena KST Silueta Praha a SVČ Všenory – Pr

Senioři-I-E-STT – párů: 6

4. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-E-LAT – párů: 5

1. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-LAT – párů: 4

1. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

4. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-D-LAT – párů: 2

1. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Senioři-II-D-STT – párů: 7

7. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Senioři-II-E-STT – párů: 6

4. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Datum Druh Místo Lektor
3.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
3.12.LATŠámalovaJan Babinec
3.12.LATŠámalovaYana Grishchenko
3.12.LATŠámalovaJana Kunešová
Po 6.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Po 6.12.STTŠámalovaMichal Drha
Út 7.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Út 7.12.STTŠámalovaJana Novotná
Út 7.12.STTŠámalovaLuboš Novotný
Út 7.12.STTŠámalovaMichal Drha
St 8.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
St 8.12.STTŠámalovaKlára Drhová
St 8.12.STTŠámalovaMichal Drha
Čt 9.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
10.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Ne 12.12.Klubová sout잊ámalovaJaroslav Kuneš
Po 13.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Po 13.12.STTŠámalovaMichal Drha
Út 14.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Út 14.12.STTŠámalovaMichal Drha
Út 14.12.STTŠámalovaJana Novotná
St 15.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
St 15.12.STTŠámalovaMichal Drha
Čt 16.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
17.12.LATŠámalovaJaroslav Kuneš
Po 20.12. ZrušenoŠámalovaJaroslav Kuneš
Út 21.12. ZrušenoŠámalovaJaroslav Kuneš

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes