Vychováváme úspěšné páry

  • Mistři ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistří ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Mistři ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistří ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Mistři ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistří ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Radek s Yanou druhými vicemistry ČR v latinsko-amerických tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 4.3.2017 21:10

I druhé mistrovství tohoto roku přineslo skvělé výsledky párů našeho klubu.

Přečíst více »


Michal s Klárkou stříbrní na MČR ve standardních tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 30.1.2017 18:18

Kromě Michala s Klárkou se MČR zúčastnilo dalších pět párů TK Orel Telnice, z nichž dva se probojovaly do finále své kategorie.

Přečíst více »


Mistrovství světa ve standardních tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 15.11.2016 8:17

Michal s Klárkou přivezli z Mistrovství světa 32. místo.

Přečíst více »


GrandSlam Platja d'Aro

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 30.10.2016 19:56

Michal s Klárkou se o víkendu zúčastnili GrandSlamu ve španělském Platja d'Aro...

Přečíst více »


21.04. Jarní cena TK Orel Telnice - Telnice

Dospělí-D-LAT – párů: 2
1. Lesák Stanislav & Lesáková Alžběta
2. Moudrý Jan & Milenovská Jana

Senioři-I-D-LAT – párů: 2
1. Lesák Stanislav & Lesáková Alžběta

Děti-II-E-KOMBI – párů: 13
5.-6. Dozbaba Jan & Honková Kateřina

Jun-I-E-STT – párů: 4
3. Dozbaba Jan & Honková Kateřina

Jun-I-E-LAT – párů: 6
2. Dozbaba Jan & Honková Kateřina

Jun-II-E-STT – párů: 6
2. Zaduban Lukáš & Lesáková Veronika

Jun-II-E-LAT – párů: 9
1. Zaduban Lukáš & Lesáková Veronika

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 14
1. Dozbaba Jan & Honková Kateřina

21.04. Benátecký pohár - 39. ročník - Benátky nad Jizerou

Dospělí-A-LAT – párů: 26
21. Salaj Tomáš & Suchá Kristýna

14.04. Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky - Kladno

Dospělí-A-LAT – párů: 25
4. Wozar Filip & Zaoralová Denisa Nová třída: M
24.-25. Salaj Tomáš & Suchá Kristýna

TL-Dospělí-STT – párů: 26
1. Zemlyakov Oleg & Riederová Iva
5. Babinec Jan & Sedmáková Zuzana
17. Wozar Filip & Zaoralová Denisa

TL-Dospělí-LAT – párů: 42
6. Babinec Jan & Sedmáková Zuzana
20.-22. Wozar Filip & Zaoralová Denisa

14.04. O pohár primátora Města Zlína a hejtmana Zlínského kraje - Zlínský taneční festi - Zlín

Senioři-I-B-STT – párů: 8
7. Konečný Vlastimil & Konečná Alena
8. Lesák Stanislav & Lesáková Alžběta

08.04. Blanenský DANZA CUP - Blansko

Dospělí-D-STT – párů: 3
1. Moudrý Jan & Milenovská Jana
Nová třída: C

Senioři-I-D-LAT – párů: 3
1. Lesák Stanislav & Lesáková Alžběta

Jun-II-E-STT – párů: 14
3. Zaduban Lukáš & Lesáková Veronika

Jun-II-E-LAT – párů: 15
3. Zaduban Lukáš & Lesáková Veronika

Datum Druh Místo Lektor
Ne 22.4.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
Po 23.4.STTMendlovo náměstíMichal Drha
Po 23.4.STTMendlovo náměstíKlára Drhová
Út 24.4.STTBIGYLuboš Novotný
Út 24.4.STTBIGYJana Novotná
Út 24.4.STTBIGYMichal Drha
Út 24.4.STTBIGYKlára Drhová
St 25.4.PracticeBIGYKlára Drhová
St 25.4.PracticeBIGYMichal Drha
So 5.5.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
Čt 10.5.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
11.5.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
So 9.6.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
15.6.Klubová akceTelniceMichal Drha
Po 18.6.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
Út 19.6.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha
So 23.6.PronájemMendlovo náměstíMichal Drha

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
kunesjaroslav@centrum.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Zámečníková:

International Dance Shoes