Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Zavření sportovišť

Zveřejnil Richard Patočka - 9.10.2020 20:40

Zavření sportovišť

Přečíst více »


Aktuální informace ohledně Covid-19

Zveřejnil Michal Drha - 15.3.2020 13:00

Vzhledem k platnému prohlášení vlády ze 14.3.2020 MUSÍME POZASTAVIT činnost klubu Starlet Brno TK Orel Telnice.

Přečíst více »


Aktuální informace ohledně dění kolem Koronaviru

Zveřejnil Michal Drha - 10.3.2020 12:27

Na základě prohlášení vlády jsme nuceni podstoupit mírná opatření ohledně dění v TK. Hromadná a individuální výuka se však NERUŠÍ!

Přečíst více »


Změna názvu TK Orel Telnice

Zveřejnil Michal Drha - 25.10.2018 8:02

Vážení a milí tanečnici, funkcionáři, organizátoři, vedoucí klubů, vážená taneční veřejnosti, dne 23.10.2018 došlo k změně názvu TK Orel Telnice

Přečíst více »


20.09. Restart Low Cost Cup 2020 - děti a junioři - Brno

Děti-II-C-LAT – párů: 4
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda

Jun-I-D-LAT – párů: 9
6. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Jun-I-C-STT – párů: 12
5. Škrob Sebastien & Brücková Timea
6. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
9. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Jun-I-C-LAT – párů: 11
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda
5. Škrob Sebastien & Brücková Timea
7. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Jun-II-D-LAT – párů: 6
4. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Jun-II-C-STT – párů: 9
3. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
5. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Jun-II-C-LAT – párů: 8
1. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Jun-I-E-STT – párů: 7
2. Čapov Adam & Farah Nadine

Jun-I-E-LAT – párů: 9
1. Čapov Adam & Farah Nadine

19.09. Babí léto - O pohár STARLET Brno TK OREL Telnice

Děti-II-C-LAT – párů: 6
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda
4. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Jun-II-D-LAT – párů: 4
1. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Děti-II-D-STT – párů: 7
1. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva Nová třída: C

Děti-II-D-LAT – párů: 5
1. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva Nová třída: C

Děti-II-E-KOMBI – párů: 6
3. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-STT – párů: 7
5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-LAT – párů: 10
5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa
6. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-E-STT – párů: 6
6. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-E-LAT – párů: 7
4. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Dospělí-E-STT – párů: 19
5. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
7. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
8. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
10.-12. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
10.-12. Staněk Martin & Jará Ditta
10.-12. Keprt David & Keprtová Zdeňka
13. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
14. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
15. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
16.-17. Staňo Michal & Havlátová Anna
16.-17. Minks Eduard & Minksová Alexandra
18. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
19. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Dospělí-E-LAT – párů: 19
5. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
6. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
8. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
10.-11. Staněk Martin & Jará Ditta
12. Staňo Michal & Havlátová Anna
13.-14. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
13.-14. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
15. Minks Eduard & Minksová Alexandra
16. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
17.-18. Ryzí Michal & Ryzí Marie
17.-18. Keprt David & Keprtová Zdeňka
19. Křivánek Václav & Wildmannová Klára

TPV-Dospělí-STT – párů: 10
1. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
2. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
3. Keprt David & Keprtová Zdeňka
4. Staněk Martin & Jará Ditta
5. Minks Eduard & Minksová Alexandra
6. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
7. Staňo Michal & Havlátová Anna
8. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
9. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
10. Ryzí Michal & Ryzí Marie

TPV-Dospělí-LAT – párů: 14
2. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
3. Minks Eduard & Minksová Alexandra
4. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
5. Staněk Martin & Jará Ditta
6. Staňo Michal & Havlátová Anna
7.-9. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
7.-9. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
7.-9. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
11. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
12. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
13. Keprt David & Keprtová Zdeňka
14. Ryzí Michal & Ryzí Marie

19.09. Babí léto - O pohár STARLET Brno TK OREL Telnice

Děti-II-C-LAT – párů: 6
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda
4. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Jun-II-D-LAT – párů: 4
1. Bazala Vojtěch & Minxová Anna

Děti-II-D-STT – párů: 7
1. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva Nová třída: C

Děti-II-D-LAT – párů: 5
1. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva Nová třída: C

Děti-II-E-KOMBI – párů: 6
3. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-STT – párů: 7
5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-LAT – párů: 10
5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa
6. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-E-STT – párů: 6
6. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Jun-II-E-LAT – párů: 7
4. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Dospělí-E-STT – párů: 19
5. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
7. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
8. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
10.-12. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
10.-12. Staněk Martin & Jará Ditta
10.-12. Keprt David & Keprtová Zdeňka
13. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
14. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
15. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
16.-17. Staňo Michal & Havlátová Anna
16.-17. Minks Eduard & Minksová Alexandra
18. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
19. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Dospělí-E-LAT – párů: 19
5. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
6. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
8. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
10.-11. Staněk Martin & Jará Ditta
12. Staňo Michal & Havlátová Anna
13.-14. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
13.-14. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
15. Minks Eduard & Minksová Alexandra
16. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
17.-18. Ryzí Michal & Ryzí Marie
17.-18. Keprt David & Keprtová Zdeňka
19. Křivánek Václav & Wildmannová Klára

TPV-Dospělí-STT – párů: 10
1. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
2. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
3. Keprt David & Keprtová Zdeňka
4. Staněk Martin & Jará Ditta
5. Minks Eduard & Minksová Alexandra
6. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
7. Staňo Michal & Havlátová Anna
8. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
9. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
10. Ryzí Michal & Ryzí Marie

TPV-Dospělí-LAT – párů: 14
2. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
3. Minks Eduard & Minksová Alexandra
4. Lengál Zdeněk & Miklánková Klára
5. Staněk Martin & Jará Ditta
6. Staňo Michal & Havlátová Anna
7.-9. Hurt Jakub & Voznicová Eliška
7.-9. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
7.-9. Nguyen huu Bach & Janásková Kateřina
11. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
12. Křivánek Václav & Wildmannová Klára
13. Keprt David & Keprtová Zdeňka
14. Ryzí Michal & Ryzí Marie

13.09. Velká cena města Kojetína 2020 - Kojetín

Děti-II-C-LAT – párů: 9
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda

Jun-I-D-STT – párů: 17
5. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Jun-I-D-LAT – párů: 18
3. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Jun-I-C-STT – párů: 14
3. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
4. Škrob Sebastien & Brücková Timea

Jun-I-C-LAT – párů: 17
3. Frkal Tomáš & Lososová Linda
4. Škrob Sebastien & Brücková Timea
5. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Jun-II-D-LAT – párů: 12
6. Šopf Ondřej & Palátová Renáta

Jun-II-C-STT – párů: 10
4. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
6. Šopf Ondřej & Palátová Renáta

Jun-II-C-LAT – párů: 14
2. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Dospělí-B-STT – párů: 7
1. Zaduban Lukáš & Kazdová Karolína

Dospělí-B-LAT – párů: 12
6. Zaduban Lukáš & Kazdová Karolína

Děti-II-D-STT – párů: 12
7. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Děti-II-D-LAT – párů: 10
2. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza.Eva

Děti-I-E-KOMBI – párů: 5
2. Weinberger Egon & Vítková Sára

Děti-II-E-KOMBI – párů: 10
3. Weinberger Egon & Vítková Sára

Jun-II-E-STT – párů: 9
5. Svojanovský Štěpán & Kreisová Kristýna

Jun-II-E-LAT – párů: 10
6. Svojanovský Štěpán & Kreisová Kristýna

Mládež-C-STT – párů: 6
4. Šopf Ondřej & Palátová Renáta

Mládež-B-STT – párů: 13
2. Zaduban Lukáš & Kazdová Karolína

Mládež-B-LAT – párů: 15
3. Zaduban Lukáš & Kazdová Karolína

12.09. Chvaletický pohár - Chvaletice

Dospělí-E-STT – párů: 17
11. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
15.-17. Minks Eduard & Minksová Alexandra
15.-17. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Dospělí-E-LAT – párů: 18
7.-8. Kletzander Lukáš & Špičková Lucie
14. Keprt David & Keprtová Zdeňka
17. Minks Eduard & Minksová Alexandra
18. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-STT – párů: 7
2. Keprt David & Keprtová Zdeňka
5. Minks Eduard & Minksová Alexandra
6. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-LAT – párů: 6
1. Minks Eduard & Minksová Alexandra
2. Keprt David & Keprtová Zdeňka
3. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Datum Druh Místo Lektor

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Zámečníková:

International Dance Shoes