Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Změna názvu TK Orel Telnice

Zveřejnil Michal Drha - 25.10.2018 8:02

Vážení a milí tanečnici, funkcionáři, organizátoři, vedoucí klubů, vážená taneční veřejnosti, dne 23.10.2018 došlo k změně názvu TK Orel Telnice

Přečíst více »


Valná hromada Jihomoravské divize

Zveřejnil Michal Drha - 30.4.2018 10:19

Pozvánka všech členů ČSTS na pozvánku Valné hromady konané ve čtvrtek dne 3.5.2018

Přečíst více »


Radek s Yanou druhými vicemistry ČR v latinsko-amerických tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 4.3.2017 21:10

I druhé mistrovství tohoto roku přineslo skvělé výsledky párů našeho klubu.

Přečíst více »


Michal s Klárkou stříbrní na MČR ve standardních tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 30.1.2017 18:18

Kromě Michala s Klárkou se MČR zúčastnilo dalších pět párů TK Orel Telnice, z nichž dva se probojovaly do finále své kategorie.

Přečíst více »


30.11. Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž - Kroměříž

Děti-II-C-STT – párů: 10
8. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Děti-II-C-LAT – párů: 12
4. Frkal Tomáš & Lososová Linda

Jun-I-D-LAT – párů: 18
13. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella

Jun-I-C-STT – párů: 13
6.-8. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
9.-10. Ulvr Štěpán & Mitáčková Tereza

Jun-I-C-LAT – párů: 22
16.-17. Ulvr Štěpán & Mitáčková Tereza
18. Frkal Tomáš & Lososová Linda

Jun-II-C-STT – párů: 10
6. Ulvr Štěpán & Mitáčková Tereza

Jun-II-C-LAT – párů: 16
8. Ulvr Štěpán & Mitáčková Tereza

Dospělí-D-LAT – párů: 10
4. Soukal Tomáš & Šurková Alice

Děti-II-D-STT – párů: 12
9. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza Eva

Děti-II-D-LAT – párů: 14
5.-6. Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová Stella
7.-8. Weinberger Hugo & Radoušová Tereza Eva

Jun-II-E-STT – párů: 10
7.-8. Svojanovský Štěpán & Kreisová Kristýna

Jun-II-E-LAT – párů: 6
4. Svojanovský Štěpán & Kreisová Kristýna

Dospělí-A-STT – párů: 17
14.-16. Zitko Jan & Meruňková Adéla
17. Kupčík Jan & Rulíšková Pavla

TL-Jun-I-STT – párů: 20
12. Frkal Tomáš & Lososová Linda

TL-Jun-I-LAT – párů: 27
11. Frkal Tomáš & Lososová Linda

TL-Dospělí-STT – párů: 18
2. Jalůvka Jiří & Výduchová Natálie
18. Zitko Jan & Meruňková Adéla

TL-Dospělí-LAT – párů: 25
14. Bohdálek Tomáš & Klimešová Beáta

28.10. Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou - Mladá Boleslav

Dospělí-A-STT – párů: 31
19. Zitko Jan & Meruňková Adéla

TL-Dospělí-STT – párů: 34
28. Zitko Jan & Meruňková Adéla

27.10. O poklad děčínského zámku - Děčín

Senioři-I-C-STT – párů: 6
5. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

Senioři-I-C-LAT – párů: 4
4. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

Senioři-II-C-STT – párů: 6
2. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

Senioři-II-C-LAT – párů: 3
3. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

26.10. O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník - Neratovice

Senioři-I-D-STT – párů: 8
6.-7. Orel Tomáš & Orlová Andrea

Senioři-II-D-STT – párů: 6
3. Orel Tomáš & Orlová Andrea

Senioři-I-E-STT – párů: 4
1. Orel Tomáš & Orlová Andrea

26.10. O pohár starosty města Uherské Hradiště - Uherské Hradiště

Senioři-II-D-LAT – párů: 7
6. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Senioři-II-C-STT – párů: 8
3. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

Senioři-II-C-LAT – párů: 4
2. Zaduban Marek & Zadubanová Markéta

Senioři-III-D-STT – párů: 3
1. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Senioři-III-D-LAT – párů: 4
3. Bartovič Anton & Bartovičová Eva

Mládež-B-STT – párů: 9
3. Patočka Richard & Marečková Hana

Mládež-B-LAT – párů: 10
10. Patočka Richard & Marečková Hana

Datum Druh Místo Lektor
Po 16.12.STTMendlovo náměstíMichal Drha
Út 17.12.STTBIGYLuboš Novotný
Út 17.12.STTBIGYMichal Drha
St 18.12. ZrušenoBIGYMichal Drha
St 18.12. ZrušenoMendlovo náměstíKlára Drhová
St 18.12.PracticeBIGYRadek Mucha

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Zámečníková:

International Dance Shoes