Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Orel Telnice je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Přihláška - TK Moravia, z. s.

Zveřejnil Richard Patočka - 14.9.2021 6:57

Prosíme o vyplnění přihlášky do TK Moravia, z. s.

Přečíst více »


Harmonogram na nové pololetí

Zveřejnil Richard Patočka - 24.8.2021 22:22

harmonogram na nové pololetí s aktuálním rozvrhem tréninků

Přečíst více »


Soustředění v létě 2021

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 17.5.2021 16:13

V sekci "Akce" jsou již zveřejněny podrobnosti ke konaným soustředěním našeho klubu v létě 2021 určené

Přečíst více »


Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zveřejnil Richard Patočka - 24.12.2020 11:44

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Přečíst více »


11.09. Babí léto - O pohár STARLET Brno TK OREL Telnice - BRNO

Děti-II-E-KOMBI – párů: 5
1. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie
3. Blatný Daniel & Tomášková Táňa
5. Brauner Šimon & Lososová Mia

Jun-I-E-STT – párů: 6

1. Čapov Adam & Farah Nadine
2. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie
6. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-E-LAT – párů: 6

1. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie
2. Čapov Adam & Farah Nadine
5. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-E-STT – párů: 2

1. Čapov Adam & Farah Nadine

Jun-II-E-LAT – párů: 2

1. Čapov Adam & Farah Nadine

Dospělí-E-STT – párů: 14

4. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
12. Staněk Martin & Jará Ditta
13.-14. Chládek Vladimír & Kočí Marcela

Dospělí-E-LAT – párů: 11

4. Kurdiovský Jan & Kusá Tereza
10.-11. Staněk Martin & Jará Ditta

Senioři-I-E-STT – párů: 10

4. Minks Eduard & Minksová Alexandra
5. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
6. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
7. Jedlička Pavel & Jedlička gogova Ema
9. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
10. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-E-LAT – párů: 6

1. Minks Eduard & Minksová Alexandra
2. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
3. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
4. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
5. Jedlička Pavel & Jedlička gogova Ema
6. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-STT – párů: 8

2. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
3. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
4. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
5. Jedlička Pavel & Jedlička gogova Ema
6. Minks Eduard & Minksová Alexandra
7. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-LAT – párů: 7

1. Minks Eduard & Minksová Alexandra
2. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
3. Jedlička Pavel & Jedlička gogova Ema
4. Bartovič Anton & Bartovičová Eva
6.-7. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
6.-7. Ryzí Michal & Ryzí Marie

TPV-Děti-I-KOMB – párů: 3

1. Brauner Šimon & Lososová Mia

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 3

1. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

TPV-Jun-I-STT – párů: 2

1. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

TPV-Jun-I-LAT – párů: 2

1. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

TPV-D1-SOLO-KOMB – párů: 4

2. Lososová Mia & Lososová Mia
3. Bazalová Tereza & Bazalová Tereza

TPV-D2-SOLO-KOMB – párů: 6

2. Lososová Mia & Lososová Mia
3. Bazalová Tereza & Bazalová Tereza

05.09. O CUKROVOU ČÍŠI 2021 - Kroměříž

Děti-I-E-KOMBI – párů: 3
3. Brauner Šimon & Lososová Mia

Děti-II-E-KOMBI – párů: 9
2. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie
9. Brauner Šimon & Lososová Mia

Jun-I-E-STT – párů: 8
5. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

Jun-I-E-LAT – párů: 8
5. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

TPV-Děti-I-KOMB – párů: 4
4. Brauner Šimon & Lososová Mia

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 6
2. Pospíšil Vojtěch & Cochlarová Lucie

Mládež-B-STT – párů: 9
7. Patočka Richard & Marečková Hana

Mládež-B-LAT – párů: 11
8. Patočka Richard & Marečková Hana

04.09. Mistrovství ČR v 10 tancích Kojetín 2021 - Kojetín

Jun-I-10T - párů: 31

1. Pařízek Patrik & Ptáčková Julie

2. Frkal Tomáš & Lososová Linda

3. Kazda David & Darina Huťková

6. Povidaychyk Mykhailo & Stella Sýkorová

Jun-II-10 - párů: 36

3. Grossmann Matyáš & Linda Ondrušová

Mládež-10T - párů: 42

5. Novák Petr & Nela Kosková

26. Zaduban Lukáš & Kazdová Karolína

38.-39. Patočka Richard & Marečková Hana

Dospělí-10T - párů: 27

16. Wozar Filip & Horáková Eliška 

04.09. Chvaletický pohár - Chvaletice

Dospělí-B-STT – párů: 13
13. Soukal Tomáš & Šurková Alice

Senioři-I-D-STT – párů: 5

5. Stejskal Pavel & Stejskalová Barbora

Senioři-I-D-LAT – párů: 5

4. Minks Eduard & Minksová Alexandra

Senioři-II-D-STT – párů: 8

3. Stejskal Pavel & Stejskalová Barbora
7. Minks Eduard & Minksová Alexandra

Senioři-II-D-LAT – párů: 5

3. Minks Eduard & Minksová Alexandra

29.08. Memoriál Ing. Zdeňka Landsfelda – Štenberk

TL-Jun-I-STT – párů: 16

1. Pařízek Patrik & Ptáčková Julie

2. Kazda David & Huťková Darina

3. Frkal Tomáš & Lososová Linda

TL-Jun-I-LAT – párů: 17

1. Pařízek Patrik & Ptáčková Julie

2. Kazda David & Huťková Darina

4. Frkal Tomáš & Lososová Linda

Datum Druh Místo Lektor
Po 27.9.STTŠámalovaMichal Drha
Út 28.9. ZrušenoŠámalovaLuboš Novotný
Út 28.9. ZrušenoŠámalovaJana Novotná
Út 28.9. ZrušenoŠámalovaMichal Drha
St 29.9.STTŠámalovaKlára Drhová
St 29.9.STTŠámalovaMichal Drha
Po 4.10.STTŠámalovaMichal Drha
Út 5.10.STTŠámalovaLuboš Novotný
Út 5.10.STTŠámalovaJana Novotná
Út 5.10.STTŠámalovaMichal Drha
St 6.10.STTŠámalovaKlára Drhová
St 6.10.STTŠámalovaMichal Drha
Po 11.10.STTŠámalovaMichal Drha
Út 12.10.STTŠámalovaJana Novotná
Út 12.10.STTŠámalovaLuboš Novotný
Út 12.10.STTŠámalovaMichal Drha
St 13.10.STTŠámalovaKlára Drhová
St 13.10.STTŠámalovaMichal Drha
Po 18.10.STTŠámalovaMichal Drha
Po 18.10. ZrušenoŠámalovaMichal Drha
Út 19.10.STTŠámalovaMichal Drha
St 20.10.STTŠámalovaKlára Drhová
St 20.10.STTŠámalovaMichal Drha

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes