Seznam tanečních párů


Kategorie DOSPĚLÍ:

Michal DRHA Klára DRHOVÁ M-STT M-LAT
Radek MUCHA Yana GRISHCHENKO M-LAT
Vilém PAŘÍK Jana ŠIGUTOVÁ M-STT M-LAT
Jiří JALŮVKA Natálie VÝDUCHOVÁ M-STT A-LAT
Jan BABINEC Denisa ZAORALOVÁ M-STT M-LAT
Filip WOZAR Natálie ZGODOVÁ M-STT M-LAT
Tomáš BOHDÁLEK Beáta KLIMEŠOVÁ M-LAT
Jan ZITKO Adéla MERUŇKOVÁ A-STT C-LAT
Tomáš SOUKAL Alice ŠURKOVÁ B-STT D-LAT
Milan KŘÍŽEK Karolína VYTISKOVÁ C-LAT
Jan MOUDRÝ Jana MILENOVSKÁ C-STT
Lukáš KLETZANDER Lucie ŠPIČKOVÁ E-STT E-LAT
Jan KURDIOVSKÝ Tereza KUSÁ E-STT E-LAT
Zdeněk LENGÁL Klára MIKLÁNKOVÁ E-STT E-LAT
Martin STANĚK Ditta JARÁ E-STT E-LAT
Bach NGUYEN HUU Kateřina JANÁSKOVÁ E-STT E-LAT
Václav KŘIVÁNEK Klára WILDMANNOVÁ E-STT E-LAT
Michal STAŇO Anna HAVLÁTOVÁ E-STT E-LAT
Jakub HURT Eliška VOZNICOVÁ E-STT E-LAT
Jakub JIRÁŇ Anna VÁGNEROVÁ E-STT


Kategorie MLÁDEŽ:

Lukáš ZADUBAN Karolína KAZDOVÁ A-STT B-LAT
Richard PATOČKA Hana MAREČKOVÁ B-STT B-LAT


Kategorie JUNIOR-II:

Štěpán ULVR Tereza MITÁČKOVÁ C-STT C-LAT
Ondřej ŠOPF Renáta PALÁTOVÁ C-STT D-LAT
David ZEININGER Klára SAMCOVÁ D-STT E-LAT
Filip PULKRÁBEK Nela HÁJKOVÁ E-STT E-LAT
Štěpán SVOJANOVSKÝ Kristýna KREISOVÁ E-STT E-LAT


Kategorie JUNIOR-I:

David KAZDA Julie PTÁČKOVÁ B-STT B-LAT
Mykhaylo POVIDAYCHYK Stella SÝKOROVÁ
B-STT B-LAT
Sebastien ŠKROB Timea BRÜCKOVÁ C-STT C-LAT
Vojtěch BAZALA Anna MINXOVÁ C-STT D-LAT
Jan DOZBABA Kateřina HONKOVÁ
D-STT D-LAT
Tomáš VLČEK Klára VLČKOVÁ E-STT E-LAT


Kategorie DĚTI-II:

Tomáš FRKAL Linda LOSOSOVÁ B-STT B-LAT
Hugo WEINBERGER Tereza RADOUŠOVÁ C-STT C-LAT
Anatolij HUBYNETS Marita SÝKOROVÁ E-STT E-LAT
Laurentiu CARCEA Nataly HOLMANNOVÁ E-STT E-LAT
Matyáš PYTEL Julie KUČEROVÁ E-STT E-LAT
Michal VOJÍŘ Natálie POKORNÁ E-STT E-LAT
Adam ČAPOV Nadine FARAH E-STT E-LAT
Daniel BLATNÝ Táňa TOMÁŠKOVÁ E-STT E-LAT


Kategorie DĚTI-I:

Egon WEINBERGER Sára VÍTKOVÁ E-STT E-LAT


Kategorie SENIOR-I:

Martin PETŘÍK Marie HORNÍČKOVÁ M-STT
Jan KUPČÍK Pavla RULÍŠKOVÁ A-STT
Vladimír PACH Antonina GANIMEDOVA A-STT
Pavel STEJSKAL Barbora STEJSKALOVÁ D-STT
Robert SOJKA Michaela SOJKOVÁ E-STT E-LAT
Štěpán ZOUNEK Zuzana ZAUŠKOVÁ TPV TPV


Kategorie SENIOR-II:

Jiří VESELÝ Zdeňka VESELÁ M-STT
Marek ZADUBAN Markéta ZADUBANOVÁ B-STT C-LAT
Martin ŠPIŘÍK Vilma SVOJANOVSKÁ B-STT
Tomáš OREL Andrea ORLOVÁ D-STT
Vladimír CHLÁDEK Marcela KOČÍ E-STT E-LAT
David KEPRT Zdeňka KEPRTOVÁ E-STT E-LAT
Eduard MINKS Alexandra MINKSOVÁ TPV TPV
Michal RYZÍ Marie RYZÍ TPV TPV


Kategorie SENIOR-III:

Stanislav LESÁK Alžběta LESÁKOVÁ B-STT B-LAT
Anton BARTOVIČ Eva BARTOVIČOVÁ E-STT E-LAT
Stanislav KOVAŘÍK Dana KOVAŘÍKOVÁ TPV TPV


Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Zámečníková:

International Dance Shoes